To jest element tekstowy

 

Kliknij ten element dwukrotnie aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie pokażą się one z wybranym efektem.

 

Domy szkieletowe to ciekawa alternatywa dla tzw. tradycyjnego budownictwa. W technologii lekkiego szkieletu stalowego mogą w niezwykle krótkim czasie powstawać funkcjonalne i energooszczędne domy jednorodzinne jak i również budynki użyteczności publicznej. Mogą być to: biura firm, obiekty gastronomiczne i handlowe, hotele, urzędy, przedszkola lub szkoły. Technologia lekkiego szkieletu stalowego ze względu na niską wagę całej konstrukcji doskonale nadaje się również do wykonania nadbudowy na istniejącym obiekcie. Nadbudowa to bardzo dobry sposób na powiększenie dostępnej powierzchni w budynku, a wykonana przy pomocy technologii szkieletowej może przebiec szybko i bez większych zakłóceń dla funkcjonujących poniżej kondygnacji.

 

Budowane w technologii szkieletowej domy i budynki użyteczności publicznej w porównaniu do technologii tradycyjnych powstają w niezwykle krótkim czasie i przy mniejszym zużyciu materiałów. Dodatkowo praca wykonawców zatrudnionych przy jego budowie i wykończeniu jest mocno zoptymalizowana, a dzięki braku procesów mokrych może być prowadzona nawet przy ujemnych temperaturach.

 

Należący do firmy Weldon AmTech z Głogowa Małopolskiego jest producentem domów szkieletowych wg autorskiego katalogu projektów domów. Firma produkuje gotowe elementy domów szkieletowych wg posiadającej Aprobatę ITB technologii SUNDAY systemTM, zapewnia ich montaż na miejscu budowy, jak również zajmuje się działalnością deweloperską, posiadając w swojej ofercie kompletne gotowe do zamieszkania domy.

 

rzy powody dla których powinniśmy wybudować Twój dom:

1. DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO, UCZCIWIE I SOLIDNIE
    Jesteśmy zespołem wykwalifikowanym projektantów i fachowców.
    Traktujemy klientów w sposób w jaki sami chcielibyśmy być traktowani. 
    Dokładność i profesjonalizm to cechy które determinują nasz sposób działania.

2. OSZCZĘDZAMY PIENIĄDZE KLIENTA
    Wybudujemy dom w trzy miesiące maksymalnie ograniczając w ten sposób koszty budowy.
    Stała współpraca z dostawcami i kontrahentami pozwala nam wynegocjować najkorzystniejsze ceny materiałów i usług.

3. BUDUJEMY WYTRZYMAŁE I ENERGOOSZCZĘDNE DOMY
    Nasze budynki są ciepłe, trwałe i nowoczesne.
    Ogrzewanie i ciepła woda w wybudowanych przez nas domu 100 m2 to koszt ok. 1800 złotych rocznie.
    Konstrukcja stalowa  ścian i dachu oraz wypełnienie pianą PUR sprawia, że d

Dokładnie tyle czasu zajmie wykonanie Twojego domu pod klucz!

 

Nowoczesne domy szkieletowe nie wymagają prac mokrych, nic nie musi schnąć ani osiadać. Ta technologia pozwala błyskawiczne wykończyć dom i do razu w nim zamieszkać! Prace budowlane w konstrukcji szkieletowej można prowadzić także zimą, żadna pogoda im nie straszna. Budowa domu szkieletowego przynosi jeszcze inne korzyści: krótszy czas montażu, mniejsze zużycie energii, mniej odpadów, mniej zużytych materiałów w stosunku do budownictwa tradycyjnego.

 

Technologia budowy domu szkieletowego

 

Solidną podstawę Twojego domu stanowi betonowy fundament. Zamiast tradycyjnych fundamentów można zastosować także płytę fundamentową, zastosowanie jej pozwala skrócić czas budowy oraz ograniczyć wykonanie głębokich wykopów.  Płyta fundamentowa szczelnie izoluje ogrzewany budynek od zimnego podłoża, tworząc jednocześnie betonową podłogę parteru. 

 

Konstrukcję nośną budynku stanowi szkielet stalowy. Produkowany na zamówienie szkielet posiada system otworów instalacyjnych i montażowych (wentylacje ogrzewanie wodę i prąd). Szkielet domu dostarczamy na plac budowy formie panelu ściennych belek stropowych oraz więźby dachowej, jego montaż jest łatwy i szybki.

 

Standard wykończenia domu zależy od indywidualnych oczekiwań inwestora, od tradycyjnego systemu tynkowego na styropianie lub wełnie mineralnej, aż po droższe typu oblicówka z klinkierem lub kamieniem. Dach może być pokryty blachą, blacho-dachówką lub dachówką ceramiczną.

szybka budow domu szkieletowego
dom ze stali
przykładowy dom szkieletowy
dom energooszczędny szkieletowy

Księgowość

tel: 519 181 078

marta.lewandowska@lewlex.pl

 

Bank (PLN) -mBank S.A.
06 1140 2004 0000 3402 8214 1243

Bank (EURO) -mBank S.A.
57 1140 2004 0000 3212 1458 6970
SWIFT: BREXPLPWMBK  IBAN PL

 

Lokalizacja

Księgowość

Dział techniczny

Dział obsługi klienta

tel: 71 307 05 35

fax (71) 711 77 10

 

kom: 506 192 122,

email: biuro@lewlex.pl

Wyceny

Lewlex Sp. z.o.o.

ul. Spółdzielcza 2

55-010 Groblice

okolice Wrocławia
Nip: 8992820689
Regon: 367550986

Konstruktor

tel: 570 350 837

konstruktor@lewlex.pl

 

Architekt

tel: 792 700 041

technolog@lewlex.pl

Domy szkieletowe

Masz pytania? Zadzwoń 506 192 122

Copyright  ©  2022 Lewlex Group. Wykonanie JL, icons by freepik.